Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Společenská Oblast > Návrhy > Uzavřené návrhy > Přijaté návrhy pro verzi Remastered

Přijaté návrhy pro verzi Remastered Tyto návrhy byly schváleny správcem komunity, přeloženy a odeslány na vedení Playa Games. Tyto návrhy nemusí být realizovány ve hře.

Možnosti Zobrazování
Staré 05-05-2021, 17:32
Labana Labana je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Apr 2020
Standardní Výchozí stránka po otevření aplikace při splněném úkolu

Zdravím.

Budu teď mluvit hlavně o mobilní aplikaci, protože na PC se to dá jakžtakž ohlídat, ale platí to pro obě platformy.

Když dělám úkol, tak nejdříve obleču runy na goldy a expy, vyberu úkol, spustím ho a převleču se zpět na bojové runy. Až úkol doběhne, zase přehodím runy a vyberu další úkol, abych vždy měl bonusy z run započtené.

V mobilní aplikaci (ale i na PC, když nemáme SF nonstop otevřené) je ten problém, že zapnu quest, hodím na sebe bojové runy a když zavřu aplikaci a pak se do ní vrátím, když je quest splněn, tak mě to automaticky přepne do hospody, quest se dokončí a mám si vybrat další. V tuto chvíli však nejsou do nových questů započteny runy na zlato a expy, protože mi hra ani nedala možnost si itemy vyměnit.

Proto si myslím, že by bylo mnohem lepší, kdyby výchozí stránka po otevření aplikace byla třeba celé město nebo ještě lépe naše postava, nehledě na to, jestli mám hotový úkol nebo ne. Tímhle se totiž přichází o nemalé množství zlata a expů.
The Following User Says Thank You to Labana For This Useful Post:
Staré 03-06-2021, 19:02
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Přijato

~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
The Following User Says Thank You to Chicony For This Useful Post:

Možnosti
Zobrazování