Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Společenská Oblast > Návrhy

Návrhy Vaše návrhy jsou pro nás velice důležité. Můžete se podílet na vývoji hry a právě váš návrh může být ten, který bude zrealizován. Nikdy nevíte.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 16-04-2021, 13:03
lukasv55 lukasv55 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Feb 2014
Lightbulb Prostor pro nová podzemí

Ahoj vespolek!
Dlouho jsem o žádném návrhu nepsal, ale nyní mě napadl jeden a myslím si že dosti dobrý, takže pojďme se o něj podělit

Můj návrh spočívá v nových podzemích, aneb kam je dále dávat, když nynější prostor je již vyplýtván. Jelikož máme album, tak mě napadlo to s ním spojit a další "obraz" podzemí by bylo možné dole na posuvníku přetočit, stejně jako tomu je ve zmíněném albu. A jelikož podzemí přibývají po jednom, tak by se po nalezení klíče na nové straně odhalila mlha a odkrylo podzemí. To by znamenalo, že pod zbývající mlhou na zbytku stránky by byl prostor na budoucí podzemí.

Věřím tomu, že už to mají vývojáři nějak vymyšlené, ale co bych nepřihodil ruku k dílu

A také věřím, že se i Vám bude můj návrh líbit. Dejte vědět zda-li se líbí, popřípadě co byste zlepšili. Děkuji a příjemnou hru
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli lukasv55 za tento užitečný příspěvek:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání